16/09/2013 -Radio Bajka

Foto radio bajka 16 09 13

16 września nasza koleżanka Ania Wieczorek zaprosiła na spotkanie klubu panów z Radia Bajka. Czy wszyscy wiedzą, że takie radio istnieje? Jeszcze nie wszyscy... ale wiedzą na pewno słuchacze Radia Bajka, których jest w naszym kraju ok. 800 000 miesięcznie i ta liczba wciąż rośnie. Ania Wieczorek prowadzi w Radiu Bajka audycję z językiem angielskim. To dzięki niejpoznaliśmy naszych przemiłych gości. Panowie: Mariusz Winiarski (Prezes Fundacji naRzecz Rozwoju Dzieci „ BAJKA”) oraz Tomasz Kowalczuk (polonista, filozof, wykładowcaUW i stały komentator rozgłośni radiowych i telewizyjnych, m.in. TOK-FM, Radio dlaCiebie i właśnie Radio Bajka) opowiedzieli nam o tym, jak powstało radio, jak działa i jakąma misję. Niezwykłe jest to, że Radio Bajka - jako jedyne w Polsce - codziennie, od ranado godz. 21, emituje programy przeznaczone dla dzieci! A po godz. 21 wcale nie milknie,tylko... rozmawia z rodzicami. Radio gra już w Warszawie i Krakowie, a za chwilę chceteż uruchomić rozgłośnie we Wrocławiu i Szczecinie. Gratulujemy wspaniałej edukacyjnejinicjatywy! I zachęcamy wszystkich naszych sympatyków do wspierania Fundacji Bajka całym sercem (inie tylko sercem:))