30/01/2014 -XVIII ŚWIĄTECZNA GALA ROTARY

Xviii choinka rotarianska rc wawa city by piotr pajdowski  8 12  2013   082

8 grudnia, w Hotelu Sheraton w Warszawie, odbyła się XVIII ŚWIĄTECZNA GALA ROTARY, czyli nasza Choinka Rotariańska.Celem tegorocznej Gali było pozyskanie środków finansowych na:- kontynuację programu GOOD START, w ramach którego wyposażamy świetlice socjoterapeutyczne w interaktywny sprzęt do nauki,- stypendia dla młodzieży,- dalsze wspieranie organizacji zaangażowanych w pomoc dzieciom z porażeniem mózgowym,- udział w międzynarodowym projekcie budowy szpitala w Senegalu.W programie XVIII ŚWIĄTECZNEJ GALI ROTARY znalazły m.in.: pokaz mody i aukcja kreacji przygotowanych przez firmę Aryton, koncert wirtuoza akordeonu Marcina Wyrostka, aukcje dzieł sztuki, loterie fantowe i oczywiście znakomite potrawy i wina przygotowane przez kuchnię Hotelu Sheraton.