19/03/2014 -„Wiosenny koncert charytatywny” 14.04.br. w Teatrze Kamienica

„Wiosenny koncert charytatywny”Rotary Club Warszawa City zaprasza na „Wiosenny koncert charytatywny”,który odbędzie się 14 kwietnia o godz. 19:00 w Teatrze Kamienica, al. Solidarności 93. Wieczór poprowadzi Robert Nowak z Teatru O.N.W programie wieczoru:A. Czechow - „Oświadczyny” (jednoaktówka) i „O szkodliwości palenia tytoniu (monolog) w wykonaniu aktorów Teatru O.N.Główny spektakl wydarzenia to „Być jak Marlene”, muzyczne widowisko w wykonaniu aktorów Ewy Lorskiej i Jarosława Witaszczyka, ukazujące ikonę kina i estrady w przełomowych momentach jej życia.Imprezie będzie towarzyszyć wystawa obrazów artystów malarzy: Joanny Tęciorowskiej, Marka Sułka, Krzysztofa Kozery.Bilety do nabycia w kasie Teatru Kamienica lub u przedstawiciela Rotary Club Warszawa City, tel. 602 249 213. Cena biletu 100 zł.Cały dochód z rozprowadzanych przy naszym udziale biletów zostanie przekazany na cel dobroczynny.