15/04/2014 -Sukces Wiosennego Koncertu Charytatywnego

Nasi na scenie

Sukcesem artystycznym i frekwencyjnym cieszymy się po wczorajszym WIOSENNYM KONCERCIE CHARYTATYWNYM, który odbył się w Teatrze Kamienica. Mogliśmy "na własne oczy" zobaczyć efekty pracy Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Nie Tylko" i podziwiać profesjonalizm i zaangażowanie aktorów pierwszego w Polsce zawodowego Teatru Osób Niepełnosprawnych O.N., na rzecz którego Rotary Club Warszawa City pozyskiwał fundusze podczas Wiosennego Koncertu. Wyrażamy nadzieję, że po podliczeniu, wynik finansowy będzie równie zadowalający, jak zadowoleni i uśmiechnięci wyszliśmy wczorajszego wieczoru z Teatru Kamienica.W głównym spektaklu wydarzenia pt. „Być jak Marlene” zobaczyliśmy świetną Ewę Lorską i Jarosława Witaszczyka.