17/06/2015 -Wręczenie odznaczenia Paul’a Harrisa Annie Komorowskiej

Piotr kom

15 czerwca br., podczas naszego klubowego spotkania gościem honorowym wieczoru była Pani Anna Komorowska – Małżonka Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej oraz Maciej Klimczak – Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta R.P.Wraz z zaproszonymi przedstawicielami innych warszawskich klubów Rotary, zaprezentowaliśmy najważniejsze projekty charytatywne realizowane w kraju i za granicą. Prezydent Klubu Piotr Pajdowski wręczył Pani Annie Komorowskiej najwyższe odznaczenie rotariańskie - medal Paul'a Harrisa. Jest to nagroda dla osób, które w szczególny sposób zasłużyły się w działalności społecznej.Bardzo dziękujemy Pani Prezydentowej za zaszczycenie nas swoją obecnością, a wszystkim Koleżankom i Kolegom z klubów: Belweder, Józefów, F. Chopin, Sobieski, RC Warszawa i Rotaractu Śródmieście za wsparcie tego wyjątkowego rotariańskiego spotkania.